بزن بریم

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

منوی دسته بندی

Buradan 40-30 (en az 18.35) için kısmi 10-0’lık bir yıkım daha geldi.

Buradan 40-30 (en az 18.35) için kısmi 10-0’lık bir yıkım daha geldi.

Jaycee Carroll, ikinci perdenin başında üst üste iki kişi ile üçlülerin sivri ucunu açan ilk kişi oldu, böylece ada ekibi zaten 23-26 (en az 12.30) boyundaki nefesi hissedebildi. 25-26’dan sonra ilk üç dakikada 11-4’lük bir kısmi kapandı.

Şimdi Sergio Llull’dan başka bir üçlü, ekolayzırı skor tabelasına 28’de koydu ve 15. dakikada Real Madrid için 31-30 ilk öne geçti. Rudy Fernández’in savunma ve hücum çalışmalarının bu iyileşmeyle çok ilgisi vardı.

Buradan 40-30 (en az 18.35) için kısmi 10-0’lık bir yıkım daha geldi. Durum çorap gibi oldu. Madrid savundu, ribaundu, hücumda topu hareket ettirdi ve ödeme gücü ile oyuna hakim oldu. Tavares ile her zamanki gibi panik ekiyor.

15. dakikaya 20. dakikada Herbalife’ın 2 sayı attığını ve molaya ulaşılan 42-32’ye kadar olduğunu söylemek yeterli.

Üçüncü çeyreğin başlangıcı, maçın ilk bir buçuk dakikasında 7-0’lık skorla Kanaryalar için pek iyi geçmedi. Madrid, on altı dakika içinde 12 puan (4-16) kaybetmekten yıkıcı bir 45-16 kısmi galibiyetle 17 (49-32) galibiyete geçti.

Madrid’in seyir hızına ulaşması ve skorborddaki dezavantajı ile Granca, son günlerde gösterilen çabalar nedeniyle güçsüzlüğünden gurur duymaya başladı.

Beyaz oyun doğal olarak akmaya başladı ve her zaman sonuca bakılmaksızın oyunun tamamen kararlaştırıldığı belliydi. Üçüncü çeyreğin sonunda 62-49.

Luis Casimiro’nun takımı, yerel halkın hareketsizliği nedeniyle Madrid’in on sayıya 64-54 (en az 31.30) girmesine karşın, Tavares’in ayrılması ışıkta bir ayaklanma girişimini durdurdu.

Carroll ve Rudy tekrar yolundayken, kaptan Felipe Reyes’in olağan çalışmalarına ek olarak, Madrid sorunsuz bir şekilde 88-70’e gelerek beraberlikle 1-0 kazandı. Salı, daha fazla.

Barcelona Lassa teknik direktörü Svetislav Pesic, yarı finalin ikinci maçında kendilerini 2-0 yapan Baskonia’ya kaybettiği için pişman oldu. 

Deneyimli Blaugrana koçu, “maçın sonunda iyi kararlar vermediklerini” garanti etti, ancak Kirolbet Baskonia ile “aynı fiziksel seviyede oynayabileceklerini” gösterdiklerini hatırlayarak da durmadı.

Sırp teknik direktör, yenilginin suçunun büyük bir kısmını fiziksel yorgunluğa çağırdı. Bu nedenle, maçın sonunda oyuncularının “fedakarlığının” fark edildiğini, “maçı kazanma şansı” bulmalarına rağmen kontrolde olmadıklarını düşünerek Bues’teki maçın ardından uyardı. Arena.

iyi savunma Pesic, öğrencilerinin oyununun bazı yönlerini savundu: “Savunmada büyük bir yoğunlukla oynadık, pas hattını kapattık ve ikinci yarıda süreklilikten yoksun kaldık,” Barcelona koçu açıkladı.

Matt Janning’in üçüncü çeyreğinde, 12 metreden 3 sayılık üç sayı atarak “inanılmaz” Barça teknik direktörünün gözüne gelerek “belirleyici” olduğunu düşünen Matt Janning’in üçüncü çeyreğinde anahtarlardan birinin katkısı olduğunu düşünüyor ve yapmadılar. “onu durdurabilecek bir oyuncu” bul.

Ancak Pesic, oyuncularını savundu ve “önemli olan tüm oyuncuların” maksimum “verdiklerini değerlendirdi ve yarın saat 21: 00’de Palau Blaugrana’da oynanacak bir sonraki maç için dinlenmeleri gerektiğini vurguladı.

İyileştirme Barça Lassa’nın KO’dan bir adım uzak durmasını engellemiyor

Kirolbet Baskonia – Barça Lassa’yı canlı takip edin

Play-off yarı finallerinin üçüncü maçıyla ilgili olarak Pesic, sonuna kadar çok yakın bir maç bekliyor, ancak Baskonia’ya karşı nasıl oynayabileceğimizi biliyoruz ”dedi Blaugrana teknik direktörü geri dönebileceğine ikna oldu.

Real Madrid, bu Salı günü Endesa Ligi’nin yarı finallerini rayına oturtmak ve herbalife Gran Canaria’ya karşı üst üste ikinci galibiyetini eklemek için acı çekti ve ilk maça göre çok daha gelişmiş ve bu son çeyreğe (92-83) kadar canlı geldi.

Ziyaretçiler, toplu oyuna ve üçlüden vurmaya dayalı yokuş yukarı bir oyunu çözen Euroleague şampiyonundan en fazla otuz dakika süre talep etti. Son tepkileri, onları finalden sadece bir galibiyete götürür ve Kanarya takımını halatlara bırakır.

Oyun, serinin ikinci noktası için Jeffery Taylor ve Eulis Baez’in ana hücum argümanları olarak ve takımını panolar altındaki olağan mücadelesine dayalı olarak tutan Meksikalı Gustavo Ayón’dan iyi dakikalar ile başlatılan iki takımla elektrikli bir başlangıç ​​yaptı. .

Kanaryalar, kararlı

Pazar günü olduğu gibi, Kanaryalar hayal kurmaya devam etmelerine izin veren bir zafer için çıktılar, ancak bu sefer ilk atlamadan itibaren daha odaklı bir rakiple karşı karşıya kaldılar ve oyunlarını savunma yoğunluğuna göre inşa ettiler.

Vuruşlar birbirini takip etti ve ilk çeyrek boyunca skorbordda alternatifler sağladı, her iki taraf için en fazla üç sayı ve ilk on dakikadan sonra Luis Casimiro’nun öğrencileri önde (19-21).

Yerliler, serbest atışlardaki hatalar onları ağırlaştırsa da ve ikinci perdede on sayı atan ölümcül Markus Erikson’ın ortaya çıkması ziyaretçinin havalanmasına izin verse de, durumu hız temelinde hızla tersine çevirdi.

Kanarya alanı

Pablo Aguilar, Xavi Rabaseda ve Erikson’un kendisi tarafından arka arkaya üç üçlü, takım oyunu ve hücumdaki ilham temelinde sekiz sayıya hükmeden bir Herbalife lehine boşluklar açıyordu (41-33).

Sonra beyaz tepki geldi. Pablo Laso’nun adamları çevreden aynı silahlarla karşılık verdi ve Sergio Llull’dan iki üçlü, Luka Doncic’ten iki ve Jaycee Carroll’dan beşinci, yirmi dakikalık hücum oyunu festivalinin ardından ikiye bölünmelerine izin verdi (52-50, dk 20).

Açık bir hakimiyeti olmayan yüksek voltajlı https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/ bir maçın yeniden başlamasında eşitlik sağlandı. Dakikalar geçtikçe, savunmalar kendilerini ataklara dayatıyordu ve sayı ritmi düştü, ancak Gran Canaria pota altında bir Balvin (58-63, dakika 27) üstündeydi.

Madrid reçeli

Real Madrid atakta sıkışıp kaldı ve Pablo Laso, Kanarya direnişini sona erdirmek ve maçın işaretini değiştirmek için Doncic ve Tavares’e döndü, ancak Llull, üst üste yedi sayı ile skoru sıkılaştırmaktan sorumluydu. üçüncü çeyreğin sonunda Rudy Fernández berabere kaldı (70-70).

Thompkins, Doncic ve Causeur’un iki buçuk dakikada üç sayılık üçlüğü, son on dakikanın başında maçı bozdu ve Euroleague şampiyonunu beraberlikle 2-0 gönderdi.

Beyazlar savunmayı ısırdı ve her saldırıda ölümcül oldu. 11-2’lik kısmi bir başlangıçla, Luis Casimiro kendini iplere karşı bulunca oyunu durdurmak zorunda kaldı (81-72, dakika 33).

Herbalife ellerinden geldiğince direndi, ancak Real Madrid çoktan oyuna dahil edildi ve yaklaşık on sayılık avantajlarla son dakika sürprizlerine izin vermediler.

Veri Sayfası

Teknik sayfa Real Madrid, 92 (19 + 33 + 18 + 22): Campazzo (9), Causeur (6), Taylor (5), Reyes (2) ve Ayón (12) -başlangıç ​​takımı-, Randolph (1), Doncic (14), Carroll (9), Fernández (8), Llull (13), Thompkins (5) ve Tavares (8).

Herbalife Gran Canaria, 83 (21 + 29 + 20 + 13): Oliver (7), Báez (9), Rabaseda (8), Radicevic (11) ve Fischer (5) – ilk beş-, Eriksson (12), Balvin (13), Mekel (7), Pasecknis (4), Paulí (2) ve Aguilar (5).

Hakemler: Juan Carlos García González, Carlos Peruga ve Óscar Perea. Elenmeden

Olaylar: Madrid’deki WiZink Center’da 9,256 seyirci önünde oynanan Endesa Ligi’nin ikinci yarı final maçı

FC Barcelona yönetim kurulu, PSG ile Camp Nou’nun dönüşü için görüşmeye çalışsa da Fransız kulübünün yüksek talepleri nedeniyle nihayet operasyon mümkün olmadı. Zaman zaman PSG’nin yıldızına katılmaya istekli göründüğü ifade edilse de, son anlarda tam tersi bir his uyandırdı, Al-Khelaifi ve Leonardo 300 milyon veya en azından 222 milyon Euro’dan az olmayan bir rakam istedi, oyuncu veya nakit ile.

Juan Linares (@ jlinares91)

Konular

Neymar da Silva Jr.

Paris merkezli kulüp, ‘Ney’in onlardan ayrılmak istemesini hoş karşılamadı ve Al-Khelaifi’nin kendisi için Neymar için bir ceza hazırladı. Şimdi ceza farklı olsa da; Paco Buyo, ‘El Chiringuito’nun son sayısında Katar’ın niyetinin Brezilyalı’nın PSG ile imzaladığı sözleşmeye tamamen uymasını sağlamak olduğunu açıkladı. Bu, Neymar’ın Fransız kulübünde üç sezon daha devam etmesi gerektiği anlamına geliyor.

GÖZ! @Francisco_Buyo: “NEYMAR SÖZLEŞMEYİ GERÇEKLEŞTİRene kadar PSG’den ayrılmayacaktır.” # Şiirsokakta

– El Chiringuito TV (@elchiringuitotv) 4 Eylül 2019

Neymar’ın FC Barcelona tarafından imzalanması, Barcelona’yı iki sektöre ayırmayı başardı; Brezilyalıları affedebilen ve onu Camp Nou’da gol atarken tekrar görmek isteyenler ve yapmayanlar. Futbol dünyasında ‘Ney’in dönüşüne karşı en çok konumlanan tanınmış isimlerden biri, konumunu çok netleştirmek için’ El Chiringuito’daki müdahalelerinden zaten yararlanan Lobo Carrasco’ydu. Artık transfer pazarını kapattığına göre, düşüncelerini zaten tamamen açıklıyordu.

Juan Linares (@ jlinares91)

Konular

Neymar da Silva Jr.

Programın işbirlikçisi “Neymar’ın Barça’da olmamasına sevindim. İki yıldır karnını kaşıyan bir oyuncu … Utanırım!” Dedi. Manchested United’ın kardeşi Mathias Pogba bile Lobo’nun sözlerinde hazır bulundu. Her ikisinin görüşüne göre, Neymar görevini yerine getirmedi ve sınıfının bir oyuncusunun istediği çabayı göstermedi, yazık ki çok fazla kalitenin başka şeyler tarafından lekelenmesi.

🔥🔥 EN ZOR @lobo_carrasco! 🔥🔥 “NEYMAR iki yıldır karnına dokunuyor … Utanç duyarım!”. #ChiringuitoNeymar pic.twitter.com/aurTKXYhpU

– El Chiringuito TV (@elchiringuitotv) 3 Eylül 2019

 

Florentino Pérez, bu yaz kulüpte olan her şeyi ve ayrıca gelecek yıl olması beklenen her şeyi bir duruma sokmak için bu hafta kulübün farklı üyeleriyle çeşitli toplantılar düzenliyor. Birkaç gün önce bu toplantının bazı noktalarını öğrenebildiysek, bugün toplantının içeriği neredeyse tamamen ortaya çıktı, çünkü ‘El Chiringuito’ ekibinin görüştüğü ortaklar daha birçok ayrıntı verdiler.

Juan Linares (@ jlinares91)

Mbappé, transferler açısından ana isimlerden biri olmuştur. Ortaklardan gelen yorumlardan Real Madrid’in PSG’ye Fransız’ın durumunu denediği ya da zaten sorduğu anlaşılıyor ve her şey beyaz kulübün kontratı sona ermek üzereyken ileriye doğru hareket edeceğini gösteriyor. Bir veya iki yıl içinde Real Madrid formasıyla Mbappé’yi görebildik.

نظرات بسته شده است.

×